۱۱- خواص آلوئه ورا و درمان لثه

امام صادق (ع)

هر کس در قلب یا بدنش ضعفى دید، گوشت میش با شیر بخورد که هر نوع درد و بیمارى از بدنش بیرون مى رود، بدنش قوى مى گردد و لثه اش محکم مى شود.

  آلورائه

پنج دلیل عمده برای مصرف آلوئه ورا

برای پیشگیری و درمان انواع بیماریها از نظر پزشکان برای مصرف آلوئه ورا
۱- قالبهای ساختاری بدن » آمینواسیدها، اجزا و قالبهای ساختار بدن ما هستند ۸ آمینو اسید ضروری وجود دارد که در بدن ما ساخته نمیشود، نوشیدن مداوم و منظم آلوئه ورا به شما اجازه میدهد به واسطه تامین طبیعی آمینو اسیدهای ضروری بدن، سلامتی خود را حفظ کنید، آلوئه ورا تنها گیاهی است که آمینو اسیدهای مشابه و ضروری بدن را میسازد.
۲- ضد التهاب و عصبانیت » آلوئه ورا دارای ۱۲ ماده اصلی است و بررسیها نشان داده که بدون هیچ عارضه ای از عصبانیت و التهاب جلوگیری میکند و همچنین آلوئه ورا سبب تحرک ماهیچه ها و صحت کارکرد مفاصل میشود.
۳- ویتامینهای تشکیل دهنده آلوئه ورا » عبارتند از: ویتامین آ – سی- دی – ای – ب۱ – ب۲ – ب۳- ب ۵- ب۶ – ب۱۲- اسید فولیک (بر طرف کننده کمبود خون) و نیاسین با خاصیت اعجاب انگیز خود میتواند تمام اسید آمینه های ضروری بدن را در اختیار شخص مصرف کننده قرار دهد، بنابر این نیاز داریم که در رژیم غذائی خود همواره این ویتامینها را به طور مکمل بگنجانیم.
۴- میزان مواد معدنی » بعضی ازموادمعدنی در آلوئه ورا یافت شده است که شامل کلسیم، سدیم، آهن، پتاسیم، منگنز، مس و روی است، نوشیدن عرق آلوئه ورا یک راه طبیعی و سالم برای تامین نیازمندیهای بدن است.
۵- بهداشت و سلامت دندان » آلوئه ورا با وجود موادی که در خود دارد بی نهایت برای سلامت دهان و لثه مفید است و نیز دندانپزشکان بر اثرات آلوئه ورا بر دهان و لثه و استفاده از آن بسیار توصیه میکنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.